Śladami starożytności

W naszej szkole odbył się konkurs historyczny „Śladami starożytności”, w którym rywalizowały ze sobą cztery drużyny reprezentujące każdą z klas piątych.

Uczniowie musieli wykazać się wiedzą dotyczącą pierwszych cywilizacji, starożytnej Grecji i Rzymu. Poziom całego konkursu był bardzo wyrównany i wysoki.

Ostatecznie w zmaganiach pierwsze miejsce zajęła drużyna z klasy 5b, która wygrała dla swojej klasy słodkie upominki i zyskala szansę reprezentowania naszej szkoły w kolejnym etapie konkursu, który odbędzie się w Kobiórze.

Bardzo dziękujemy wszystkim klasom, które dopingowały swoich przedstawicieli, a także panu Bartkowi Dłubisowi, który zasiadł w jury, pomagał w przeprowadzeniu konkursu i czuwał nad jego prawidłowym przebiegiem.