LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

#LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI#

Nasza szkoła bierze udział w projekcie #Laboratoria Przyszłości# i otrzymała środki na zakup sprzętu, materiałów i przyborów, które umożliwiają uczniom rozwijanie zainteresowań oraz umiejętności.

W miesiącu lutym i marcu uczniowie korzystali z:

– aparatu fotograficznego z akcesoriami,

– z laminatora, zostali zapoznani z jego działaniem, nauczyli się ustawiać odpowiednią temperaturę laminowania niezbędną do odpowiedniej grubości folii, zabezpieczali prace plastyczne i materiały na gazetki szkolne,

– z klocków magnetycznych – MAGFORMERS,

– z mikroskopu elektronicznego na lekcjach biologii,

– projektowali własne torby na zakupy i fartuszki kuchenne, ozdabiali je malując farbami i rysując mazakami do tkanin.

Zakupiony w ramach programu # LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI # sprzęt i materiały odpowiadają potrzebom naszej szkoły, jest i będzie w przyszłości wykorzystywany na lekcjach, a także na zajęciach dodatkowych.

 

Komentarze są wyłączone.