Szkolny konkurs promujący zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną.

Klasy I -III – wiersz na temat aktywności fizycznej: I miejsceRafał Nogal (3E), wyróżnienia –  Tomasz Pytlik (3F), Oliwier Mandat (2B), Natalia Bończyk i Julia Hnida (3F).

Klasy IV – VII  prezentacja multimedialna: I miejsce – Julia Krzekotowskaj (4A) oraz  Szymon Glinka (5c), wyróżnienie – Miłosz Wyrobek (5c).

Turniej siatkówki. Chłopcy zajęli I miejsce i awansowali do rozgrywek powiatowych. Skład drużyny chłopców: Tomek Jarosz, Nikodem Barcik, Dawid Sojka, Olek Cebula, Dominik Swadźba, Łukasz Lipok, Patryk Młocek, Wiktor Magielewski, Tomek Semik, Radek Bednarczyk.

23 lutego odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas IV – VII. I miejsceNatalia Osmalak (5d), II miejsceZosia Wiśniowska (4d), III miejsceAmelia Kaczmarczyk (4d) i Jan Kałka (4b).

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIKdyplomy otrzymali następujący uczniowie: Franciszek Prokopowicz – kl. 3a, za bardzo dobry wynik, Szymon Kufel – kl. 4d, za bardzo dobry wynik, Jan Kałka – kl.4b, za dobry wynik, Patryk Hanus – kl. 2b, za najlepszy wynik w szkole w kategorii klas drugich, Wiktor Rocznik – kl. 5D, za najlepszy wynik w szkole wśród uczniów klas piątych.

Konkurs plastyczny „Aniołowo” organizowany przez Starochorzowski Dom Kultury –

I miejsce w kategorii Szkoły Podstawowe I- VI zdobyła Kalina Grzeżułka z kl. 5b

XXIII Konkurs Wiedzy Biblijnej – etap szkolnym wygrali Paweł Sikora (kl. VIIa) oraz Kamil Kokoszka (kl.VIa)

Konkurs plastyczny i literacki promujący wolontariat – w ramach projektu „Rozwiń skrzydła! – promocja wolontariatu II edycja”.

Laureaci:

W kategorii klas 1-3:

1 miejsce Aleksandra Musioł kl.1a,  Anna Kubacz kl.3a

2 miejsceRoksana Małek kl.1a, Agata Gustaw kl.2a, Joanna Kos kl.3d

3 miejsceDaria Kempa kl.2a

W kategorii klas 4-6:

2 miejsce – Nicola Poprzeczka kl.5c, Oliwia Dyduch kl.6a

W kategorii klas 7:

2 miejsce – Emilia Motyka kl.7a

Wyróżnienia:

Aleksandra Grzesiczek kl.4, Dominik Ratka kl.5d, Zosia Wieczorek kl.5a, Martyna Lachowska kl. 6a, Maja Makosz kl.7b

Konkurs literacki: