FESTYN RODZINNY

W dniu 7 czerwca w naszej szkole odbył się festyn rodzinny. Był to „czas na relaks”, więc wszyscy miłośnicy czynnego wypoczynku i kreatywnej aktywności skorzystali z szerokiej oferty gier i zabaw.

Na terenie szkoły rozłożono olbrzymie dmuchańce, na których dzieci mogły się wyskakać i nabrać kondycji fizycznej. Aktywny ruch towarzyszył nam również podczas zabaw rodzinnych i rozgrywek sportowych, z kolei efektywny system obrony przedstawił Tribe Squad podczas pokazów sztuk walki!

Oprawę artystyczną zapewnili utalentowani uczniowie, którzy zaprezentowali swoje umiejętności taneczne i wokalne – występy dzieci, w tym zespołu mażoretek „Stars” były niesamowite i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Tajniki występów scenicznych i popisowe sztuczki zaprezentował przed widownią magik z Nibylandii.

Osoby interesujące się makijażem, stylizacją włosów oraz sztuką ozdabiana ciała tłumnie oblegały stanowisko malowania twarzy i zaplatania warkoczyków.

Uczestnicząc w warsztatach zorganizowanych przez pracownię plastyczną Doodle można było doskonalić się w nowych technikach artystycznych, porozmawiać o sztuce oraz wykonać śliczne, pamiątkowe prace.

W trakcie festynu zebrano fundusze na rzecz szkoły. Przeprowadzona została aukcja dzieł naszych uczniów, której towarzyszyły emocje licytacji i pomagania w potrzebach dzieci. Dziękujemy za uczestnictwo i okazaną hojność.

Kształcenie integracyjne związane jest z komunikacją naturalną – porozumiewaniem się bez użycia narządu słuchu, chce się rzec – bez granic! Nauka języka migowego dla osób słyszących jest wyzwaniem, ale również dużą atrakcją, stąd jak zawsze wielu chętnych wzięło udział w krótkim, ale intensywnym treningu.

O potrzeby żywieniowe zadbały osoby prowadzące kawiarenkę oraz stoiska gastronomiczne. Na spragnionych gości czekały gorące i zimne napoje oraz grillowane potrawy, smakołyki przygotowane przez naszych niezawodnych rodziców.

Zabawa była wyśmienita, pogoda dopisała. Nasz Festyn Rodzinny odbył się dzięki ogromnemu zaangażowaniu ze strony rodziców oraz sponsorów, dziękujemy także Radzie Rodziców i partnerom: Tribe squad, Math riders, Iwona Doodle, Mikołowski Bank Spółdzielczy, Grupa Maspex Sp.z o.o. McDonald’s, KFC, Kino Helios, Synthos S.A. Piekarnia Wojciech Kłos, Nibylandia, TVH Tychy, HANGA Katowice, FUCHS Oil Gliwice, LDT Mikołów, DRUKARNIA AA PRINT Mikołów, INTER CAR SILESIA Ruda Śląska, Pani Katarzyna Warmuz, Lipton Teas and Infusions, Leszek Kwaśniewski Manufaktura Pieczywa “Zdrowy Chleb i Maszkety”, Fizjoplanet Aneta Marszałek Ambroziak, Centrum Medyczne Wyry.

Komentarze są wyłączone.