TURNIEJ BRD

17 .04.2024 roku w Szkole Podstawowej nr 8 w Paniowach zorganizowany został miejski etap ogólnopolskiego turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Do zawodów przystąpili uczniowie – 14 zespołów-mikołowskich szkół podstawowych.

Uczniowie w turnieju rywalizowali w trzech etapach. W pierwszym etapie, musieli wykazać się wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego, rozwiązując pisemny test. W drugiej części turnieju, uczestnicy wykazywali się umiejętnością udzielania pierwszej pomocy. Trzeci etap konkursu, sprawdzał ich umiejętności jazdy na rowerze po niełatwym torze przeszkód.

Nasze 2 drużyny w składzie:

I kategoria wiekowa – Sławomir Kazimierczuk, Wiktor Kocełak , Oliwia Polok, Maria Brzoza

II kategoria wiekowa– Tomasz Wolnik, Jakub Czarny, Antoni Kaczmarczyk

zdobyły 3 miejsce.

Najlepszym zawodnikiem na torze przeszkód był nasz uczeń -Sławomir Kazimierczuk.

GRATULUJEMY.