Mikołów bez barier

19 kwietnia ogłoszono wyniki konkursu na logo „Mikołów bez barier”, do którego zostały zaproszone dzieci i młodzież z mikolowskich szkół podstawowych.

Z naszej szkoły wzięły udzial: Lena Gimlik z klasy 6a i Bartek Gimlik z klasy 3a, Maria Brzoza z 5c i Alan Rybak z 6a.

Uczniowie otrzymali nagrody upominkowe. Nagrody wręczył burmistrz Stanisław Piechula wraz z członkami społecznej rady ds. osób z niepełnosprawnością, Urszulą Sanocką i Dorotą Chmiel oraz Rafałem Kwapulinskim – koordynatorem konkursu z ramienia Urzędu Miasta.

Wybrane przez jurorów logo będzie wykorzystane do oznaczenia w Mikołowie miejsc przyjaznych osobom niepełnosprawnym. Gratulujemy odwagi i pomysłowości osobom biorącym udział w tym historycznym już konkursie.