Bajkowe jasełka

Dnia 4 styczna 2024 r. w naszej Szkole zostały przedstawione „Bajkowe jasełka”, przygotowane przez Siostrę Karolinę i Panią Katarzynę Noga wraz z uczniami z klas III A, IV A i solistami z V A.

Postacie z bajek np. Czerwony Kapturek, Pinokio, Dziewczynka z zapałkami, sierotka Marysia, stary Rybak, Kopciuszek, Jaś i Małgosia, oddając pokłon Panu Jezusowi zostawili dla widzów przesłanie, np. żeby mówić prawdę, umieć się dzielić tym co się ma, żeby być pracowitym, pomagać starszym i być za wszystko wdzięcznym.

Dzieci z klasy III A przygotowały i przedstawiły piękny taniec aniołów a Hania, Oliwia i Wiktor z kl. V A zaśpiewali pięknie pastorałki.

Na sam koniec wybrzmiało piękne przesłanie na cały 2024 rok:

My dzieci pragniemy miłości i pokoju, a te wartości, ukazane przez postaci z bajek, pomagają nam stawać się lepszymi i szlachetniejszymi.”

Dziękujemy uczniom – „małym aktorom” – za ich wielką pracę i rodzicom za współpracę w przygotowaniu rekwizytów i przebrań.