ŚWIĄTECZNY CZAS W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

W minionym tygodniu odbyła się kolejna część warsztatów „Listopadowe SPA”,w trakcie których dzieci mogły same stworzyć naturalne świece sojowe o zapachu świątecznych pierniczków, który rozprzestrzenił się w całej naszej sali.

Grudzień to również czas, kiedy jak co roku powstaje wiele wspaniałych prac. Świetliczaki projektują i wykonują : ulubione dekoracje świąteczne i ozdoby choinkowe w postaci: styropianowych bombek , papierowych aniołków, drewnianych mikołajków, stroików świątecznych. Pomagały również w dekorowaniu naszych świetlicowych okien, wycinając papierowe ażurowe bombki.

Warsztaty i zajęcia świetlicowe dostarczają dużo radości, wewnętrznej satysfakcji rozwijając jednocześnie zdolności manualne, wzmacniają poczucie wartości dzieci.