Podsumowanie Akcji Charytatywnej ,,Zostań Mikołajem dla dziecka onkologicznego”

Rodzice, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w przygotowaniu świątecznej paczki dla chorej onkologicznie 11 letniej dziewczynki.

Patrycja otrzymała książki przygodowe, gry planszowe, maskotki, biżuterię, artykuły plastyczne, pościel, piżamę, słodycze, okulary do wody, słuchawki do telefonu i świąteczne gadżety. Wśród upominków znalazły się również własnoręcznie wykonane kartki, a nawet maskotka (konik).

Wszystkie zebrane podarunki zostały spakowane i przekazane do domu dziewczynki, która bardzo na nie czekała. Sprawiły jej ogromną radość!

Serdecznie dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie i wsparcie akcji charytatywnej. Czujemy dumę, że nasza społeczność szkolna tak wspaniale dzieli się z innymi.

Koordynator ds. wolontariatu, Iwona Wiśniewska