Świąteczne odwiedziny

W środę wolontariusze z 7a odwiedzili starsze osoby w domach opieki, które znajdują się w pobliżu naszej szkoły. Zanieśli tam upominki i przekazali świąteczne życzenia od całej naszej szkolnej społeczności. W tym roku udało się nam osobiście spotkać ze starszymi osobami, zamienić kilka słów i wręczyć prezenty. Było to bardzo poruszające przeżycie, zarówno dla starszych osób, jak i naszych uczniów. Podopieczni „Domu Herbaciane Popołudnie” i „Domu Opieki Maria” cieszyli się, że zawsze w okresie Świąt ich odwiedzamy i byli bardzo wdzięczni za pamięć.

Ogromne podziękowanie kierujemy wobec pracowników świetlicy szkolnej oraz dzieci ze świetlicy, które wykonały prezenty. Szczególnie zaś dziękujemy p. Stefanii Hernas i p. Justynie Rogalskiej za ich kreatywność i poświęcony czas na stworzenie tak pięknych stroików. Cieszymy się, że drobny upominek mógł przynieść innym tak wiele radości.

K. Noga

Komentarze są wyłączone.