DZIEŃ OTWARTY

W czwartek 23. marca odbył się DZIEŃ OTWARTY. Mury naszej szkoły przekroczyli przyszli pierwszoklasiści i ich rodzice. Dzieci, pod opieką nauczycieli, zwiedzały sale lekcyjne, świetlicę, bibliotekę, salę gimnastyczną, pracownię komputerową. W każdym z tych miejsc brały udział w zabawie lub wykonywały zadania: bawiły się literami, kodowały na macie, wykonywały samodzielnie prace plastyczne, rozwiązywały zagadki przyrodnicze, korzystały z gier i zabaw Magicznej Ściany, a w sali komputerowej układały puzzle online. Nie zabrakło również zabaw ruchowych w sali gimnastycznej. Za wykonanie zadań przedszkolaki otrzymały upominki. Rodzice mieli okazję do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej szkoły, rozmów z nauczycielami, a także miło spędzić czas w kawiarence. Atrakcji było tak dużo, że przedszkolakom trudno było opuścić szkołę i wrócić do domu.

Zapraszamy i czekamy na Was we wrześniu!

J. Kaźmierczak

Komentarze są wyłączone.