Laboratoria Przyszłości

W miesiącu lutym 2023 r. w naszej szkole zostały przeprowadzone kolejne zajęcia z wykorzystanie sprzętu zakupionego w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.
 
#LaboratoriaPrzyszłości, to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjnił w naszej szkole zajęcia lekcyjne i pozwolił uczniom rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności. Uczniowie klas 6 na lekcjach techniki poznawali elektronikę od podstaw, dzięki zestawom elektroniki do samodzielnego montażu. Uczniowie klas 5 korzystali z bezprzewodowych klejów na gorąco tworząc ekologiczne stroiki. Uczniowie klas I-III mieli zajęcia z klockami Lego Education – zajęcia myślenia logicznego poprzez tworzenie własnych projektów, które miały na celu rozwijanie kreatywności, pobudzenia uczniów do refleksji na temat zdolności, zainteresowań i predyspozycji zawodowych.
 

Komentarze są wyłączone.