Warsztaty profilaktyczne

W poniedziałek 5 września 2022 r. w naszej szkole odbył się program profilaktyczny EXIT Tour realizowany przez Stowarzyszenie Fala. Program otworzył koncert zespołu rockowego z Wielkiej Brytanii, który wlał niesamowitą energię w młode serca naszych uczniów!

Następnie sztab profesjonalnych wykładowców z całej Polski przeprowadził zajęcia warsztatowe dla wszystkich klas 6, 7, 8.  Tematy wykładów dotyczyły: depresji, agresji, e-tożsamości, rozwiązywania konfliktów, cyberprzemocy, przemocy w szkole, poczucia własnej wartości oraz motywacji. Na zakończenie programu odbyła się druga część koncertu.

Doskonała organizacja, sztab uśmiechniętych wolontariuszy, wspaniałych wykładowców sprawił, że pierwszy poniedziałek w nowym roku szkolnym był wartościowym i cudownie przeżytym, wesołym dniem!

Anna Patalong

Komentarze są wyłączone.