Komunikat dotyczący ubezpieczenia NNW

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023 Dyrekcja szkoły nie będzie zawierała polisy grupowej dla dzieci pozostawiając rodzicom kwestię wyboru i zakupu ubezpieczenia. (Dyrekcja Szkoły i Rada Rodziców nie mają umocowania prawnego do podpisania grupowej polisy dla dzieci w zakresie ubezpieczenia NNW). Mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, aby pomóc w wyborze rodzicom, udostępniamy ofertę indywidualnego ubezpieczenia NNW firmy Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępnego wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl.

Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

Kod Pośrednika dający zniżkę to 27474.

https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/27474

UWAGA: Dzieci od 1 wrześnie br. nie będą ubezpieczone w polisie grupowej. Dlatego należy wykupić ubezpieczenie indywidualne najpóźniej do dnia 31.08.2022r., gdyż dziecko zostaje objęte ochroną ubezpieczeniową dopiero od momentu zakupu polisy.

Jeśli mieliby Państwo jakiekolwiek pytania w tym zakresie to proszę o kontakt z Opiekunem placówki pod numerem tel. 887 777 112.

Komentarze są wyłączone.