„Razem na Święta” – podsumowanie akcji.

W ramach akcji MEN „Razem na Święta” nasza szkoła przeprowadziła zbiórkę potrzebnych artykułów dla podopiecznych Stowarzyszenia „Siloe”. Dzięki życzliwości i hojności rodziców, uczniów oraz nauczycieli zebraliśmy produkty spożywcze i kosmetyczne, z których przygotowaliśmy świąteczne upominki. Wszystkie paczki dostarczyliśmy starszym i samotnym osobom. Ponadto zebraliśmy i zawieźliśmy karmę oraz środki czystości dla zwierzaków z przytuliska w Ćwiklicach. Wykonaliśmy także odlewy gipsowe aniołków – „Aniołek na Święta” wraz z serdecznymi życzeniami, które dotarły do ludzi starszych i samotnych w kilku Ośrodkach i Stowarzyszeniach dla Osób Starszych w Mikołowie jak i do indywidualnych osób chorych lub w podeszłym wieku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję „Razem na Święta”.

„Każdy gest, nawet najdrobniejszy zmienia świat, czyjś świat.”

W. Wowra, I. Wiśniewska, s. Laura, N. Grzymała