Konkurs logopedyczny

Z okazji Dnia Logopedy, czyli 6 marca, w naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs na „Wiersz o Mikołowie z trudną wymową”.

Laureatami są uczniowie Jan Kałka ( kl.VIb) i Joanna Kos (Vd) , którzy zajęli I miejsce, II miejsce zdobył Mateusz Wnętrzak (Vb), III miejsce Paweł Kałka (VIIb) oraz ex aequo Julia Hnida (Vb) i Stefan Hnida( IVa).

Kolejnym etapem konkursu była wizyta u pana Burmistrza Stanisława Piechuli, który przyjął bardzo serdecznie uczniów. Pan Burmistrz Stanisław Piechula, pani Burmustrz Iwona Spychała Długosz, pani Naczelnik Jarosława Bizoń oraz goszczący w Mikołowie pan poseł Marek Krząkała odczytali wiersze, zwracając uwagę na poprawną wymowę.

Uczniowie wraz z logopedą byli zachwyceni miłym i przyjaznym przyjęciem w Urzędzie Miasta Mikołów.