Oszczędzamy z Żyrafką Lokatką!

Uczniowie klas młodszych zgłębiły swoją wiedzę na temat oszczędzania i dysponowania własnymi środkami pieniężnymi. Podczas specjalnie przygotowanych zajęć przedstawiciel Banku PKO BP, zaznajomił uczniów z zagadnieniem oszczędzania w SKO. Przekazał cenne informacje na temat korzyści, które płyną z umiejętnego dysponowania środkami. Przeprowadził rozmowę dotyczącą planów wydania zaoszczędzonych pieniędzy,  zachęcał również  uczniów do systematycznego oszczędzania pieniędzy, wody i energii. Dużą atrakcją spotkania była Sówka, która rozbawiła wszystkich śpiewem i tańcem. Przybyli goście podczas spotkania obdarowali uczniów dobrymi prezentami. Dziękujemy za przybycie do szkoły i rozmowę na tak istotne tematy!