Pasowanie na pierwszaka

„Przyrzekam być dobrym uczniem, dbać o dobre imię szkoły, uczyć się pilnie i być dobrym kolegą. Swym zachowaniem i nauką będę sprawiać radość rodzicom i nauczycielom” – ślubowały pierwszaki.

24.10.18 r. do grona społeczności uczniowskiej naszej „Piątki” zostali przyjęci kolejni uczniowie. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor Jolanty Czekaj, która powitała wszystkich zebranych i podkreśliła, że pierwszoklasiści po akcie ślubowania zostaną już oficjalnie przyjęci do społeczności naszej szkoły. Program artystyczny przygotowali uczniowie klas 2b i 3b. Oczywiście jak zawsze kulminacyjnym momentem uroczystości było złożenie przez najmłodszych uczniów naszej szkoły uroczystej przysięgi uczniowskiej i symboliczne pasowanie przez Panią Dyrektor. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, a w klasie czekał słodki poczęstunek.

Nie tylko dla pierwszoklasistów i ich rodziców, ale również dla nas nauczycieli była to chwila bardzo wzruszająca, wyjątkowa i ważna. Życzymy naszym milusińskim radosnego wkroczenia w tajemniczy i fascynujący świat nauki.

 

 

 

Komentarze są wyłączone.