Miło spędzony czas…

Minął wrzesień, rozpoczął październik a my już mamy za sobą trzy rajdy rodzinne spędzone na świeżym powietrzu w miłym towarzystwie.

8 września uczniowie naszej szkoły wzięli – jak co roku – udział w Rajdzie Kolarskim Szlakami Obrońców Śląska w rocznicę Września 1939. W czasie rajdu był czas na świetną zabawę – np. na placu zabaw w Łaziskach i podczas konkursów na mecie rajdu w Gostyni.

22 września w celu popularyzacji turystyki górskiej wybraliśmy się na rajd zorganizowany przez mikołowskie koło PTTK. Przeszliśmy widokową trasą z Ujsoł do Rajczy Nickuliny, gdzie była meta z przygotowanym ogniskiem, konkursami z nagrodami i niedalekim laskiem pełnym dorodnych grzybów.

9 października znowu wsiedliśmy na rowery i udaliśmy się w kierunki Łazisk. Pogoda była wspaniała, świeciło słońce i było bardzo ciepło. Mogliśmy się więc delektować przejażdżką, poznać okolice, zobaczyć z bliska bunkry i usłyszeć wiele ciekawych informacji.

Wszystkie wyjazdy były bardzo udane i mamy nadzieję, że w przyszłym roku nasza grupa będzie jeszcze liczniejsza.

Wielkie podziękowania składamy rodzicom, którzy z uśmiechem na twarzy towarzyszyli nam w świetnej zabawie. Dzięki Waszej obecności udało nam się powiększyć liczbę pucharów o dwa za najliczniejszą reprezentację szkoły.

O. Pustelnik, T. Brysz

Komentarze są wyłączone.