Święto Matematyki

W dniu 13 marca 2018r. po raz kolejny już obchodziliśmy w naszej szkole Święto Matematyki.

Na korytarzach szkolnych pojawiły się przygotowane przez uczniów gazetki o tematyce  związanej z królową nauk – matematyką.

Uczniowie klas IV – VII mogli podjąć próby rozwiązania zagadek logicznych i łamigłówek matematycznych. Każdy uczestnik mógł wygrać zwolnienie z pytania i niezapowiedzianych kartkówek, które można wykorzystać w dowolnym dniu drugiego semestru bieżącego roku szkolnego.

Bardzo dziękujemy uczniom klasy Vc, którzy pomagali swoim kolegom i koleżankom w radosnym przeżywaniu tego święta oraz uczennicom klasy Va, które zachęcały rówieśników do polubienia figur i brył matematycznych.

Dziękujemy również rodzicom, którzy zakupili słodycze do osłodzenia trudów i wysiłków umysłowych.