Szanowna Pani! Szanowny Panie!

W bieżącym roku, podobnie jak w latach poprzednich, Rada Rodziców działająca w naszej Szkole postanowiła połączyć przyjemne z pożytecznym i zorganizować Bal Przyjaciół Szkoły nr 5 w Mikołowie. Bal odbędzie się 19 stycznia w Hotelu Modus w Łaziskach Górnych. Serdecznie zapraszamy! Oprócz świetnej zabawy, staramy się podczas balu zebrać pieniądze, dzięki którym możemy wesprzeć wyposażenie Szkoły. W tym roku naszym celem jest zakup nowego sprzętu nagłaśniającego. Dlatego też, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie fantów na loterię. Fantami mogą być zarówno przedmioty jak usługi. Jeżeli przekazujecie Państwo przedmioty, prosimy, aby były to przedmioty nowe. Mogą to być, oczywiście, gadżety reklamowe firm – postaramy się okazać wdzięczność wymieniając Państwa firmy w gronie Dobroczyńców Szkoły, a co za tym idzie Państwa Dzieci.