Zbierając nakrętki – pomagam innym

Właśnie zakończyła się pierwsza edycja trwającego dwa miesiące konkursu pt.

„Zbierając nakrętki – pomagam innym”.

Ponownie nakrętki zbieramy dla Antosia Sojki, który walczy z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Edycja ta trwała w miesiącach październik i listopad 2017r., kolejna edycja będzie trwała także dwa miesiące. Druga edycja zakończy się do końca stycznia 2018r.

Brało w niej udział bardzo dużo dzieci i w związku z tym zebrano i przekazano na rehabilitację Antosia aż;

336,30 kg

nakrętek.

Zakończenie całego konkursu przewiduje się na koniec maja, a ogłoszenie wyników i nagrodzenie zwycięzców nastąpi w połowie czerwca 2018r.

O zwycięstwie w kolejnych etapach konkursu decyduje waga nakrętek zgromadzonych przez każdego uczestnika w danym etapie konkursu.

Nakrętki (wyłącznie nakrętki) oddajemy do Jadalni w woreczkach z zamieszczoną informacją o nazwisku, imieniu i klasie.

Wyniki trzeciej edycji konkursu;

–  kolejne miejsca zajęli uczniowie:

1. Amelia Janik – klasa 3g – 46,06 kg,
  2. Lena Mastalerz – klasa 4e – 23,95 kg,
  3. Wiktoria Tomczyk – klasa 3g – 17,57 kg,
  4. Kinga Lukaszczyk – klasa 4a – 17,18 kg,
  5. Nolan Solarz – klasa 4d – 16,07 kg,
  6. Paweł Gnizda – klasa 3d – 15,53 kg.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Do akcji włączyła się także Pani Halina z os. Kochanowskiego w Mikołowie przekazując zebrane nakrętki – której bardzo dziękujemy.

Przypominamy, że druga (trwająca dwa miesiące) edycja konkursu zakończy się w okresie do końca stycznia 2018r.

Sponsorem nagród jest: SOMIR-BIKE Sklep Rowerowy Mikołów i Miejski Dom Kultury w Mikołowie – dziękujemy.

Organizator konkursu

Nina GRZYMAŁA