Zielona szkoła

W maju klasy 3b, 3c oraz 3e wyjechały na zieloną szkolę do Władysławowa.

Pobyt na morzem obfitował w bardzo bogaty program. Uczniowie aktywnie wypoczywali na plaży biorąc udział w ciekawych zajęciach oraz turniejach sportowych. Zwiedzali interesujące miejsca, m.in. odwiedzili Trójmiasto, Malbork z malowniczo położonym zamkiem. Mieli również okazję poznać życie marynarzy pływających statkiem „Dar Pomorza”. Podczas pieszych wędrówek poznawali Władysławowo wraz z pięknym portem. Nie zabrakło również takich atrakcji jak: zwiedzanie Ocean Parku, rejs statkiem, wizyta w pracowni bursztynów, odwiedziny w helskim fokarium, pieczenie kiełbasek, dyskoteki integracyjne, zajęcia na basenie czy zabawy na plaży.

Pobyt na zielonej szkole dostarczył uczniom nowych wrażeń, doświadczeń i pozytywnych przeżyć. Do domu wróciliśmy uśmiechnięci i zadowoleni, z mnóstwem miłych wspomnień.

W. Wowra, J. Kaźmierczak, K. Smolka