Dzień Dziecka w Studiu Kulinarnym

Uczniowie klasy 4b już 31 maja obchodzili Dzień Dziecka. Z okazji tego święta zostali zaproszeni do Studia Kulinarnego znajdującego się w siedzibie firmy Stollimpex w Mikołowie.

Ze szkoły wyruszyliśmy pełni ochoty do pracy w kuchni i ciekawi spotkania z panem Wiesławem Ambrosem, szefem kuchni i autorytetem kulinarnym. Pod kierunkiem mistrza przygotowaliśmy pyszną sałatkę jarzynową oraz niezwykłą sałatkę owocową. Sam pan Wiesław Ambros pokazał nam jak przygotować wspaniałe danie z kurczaka. Smak i aromat tej potrawy długo jeszcze będziemy wspominać.

Pracy mieliśmy sporo, ale czas minął nam bardzo przyjemnie. Nauka gotowania to ciekawe zajęcie i nikt z nas nie nudził się ani chwili. Każdej przygotowanej potrawy mogliśmy też spróbować i stwierdzamy, że wyszło wszystko bardzo smacznie.

Organizatorzy naszych warsztatów kulinarnych – oprócz wszystkich produktów, których użyliśmy do przyrządzenia potraw – przygotowali dla nas także sok i cukierki.

Na koniec spotkania zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z panem Wiesławem Ambrosem, który ucieszył nas spełniając naszą prośbę i rozdał nam swoje autografy.

To był niezwykły Dzień Dziecka. Serdecznie dziękujemy panu Wiesławowi Ambrosowi i firmie Stoll, która zafundowała nam niezapomniane chwile w Studiu Kulinarnym.

[Best_Wordpress_Gallery id=”37″ gal_title=”Studio Kulinarne”]

uczniowie kl. 4b z wychowawcą

Komentarze są wyłączone.