Dla Rodziców uczniów klas pierwszych

Szanowni Rodzice,

28.08.2017 r. w holu szkoły zostanie wywieszona lista z przydziałem dzieci do klas I (informacje będzie można uzyskać również w sekretariacie szkoły-osobiście lub telefonicznie)

29.08.2017 r. o godzinie 17.00  –  zapraszamy na spotkanie rodziców z wychowawcami klas I

Podręczniki i ćwiczenia do edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego są refundowanei zostaną przekazane przez wychowawców klas.

Do zakupienia przez rodziców pozostaje podręcznik do religii : „Żyjemy w Bożym świecie” podręcznik do religii dla klasy I Elżbieta Kondrak, Dariusz Kurpiński, Jerzy Snopek Wydawnictwo JEDNOŚĆ Kielce

Proponowane wyposażenie ucznia klasy I

• Strój szkolny odświętny: dziewczynki – biała bluzka i granatowa lub czarna spódniczka; chłopcy- biała koszula, granatowe lub czarne spodnie.
  • Strój gimnastyczny: biała koszulka typu t-shirt i czarne lub granatowe spodenki, obuwie sportowe na białej podeszwie.
  • Obuwie zmienne w worku materiałowym.
  • W piórniku: pióro na naboje, 2 ołówki, kredki ołówkowe, gumka, temperówka, linijka.
  • Zeszyt w wąskie linie i zeszyt w kratkę (16 kartkowe).
  • Zajęcia artystyczne: kredki świecowe Bambino, plastelina, farby plakatowe, pędzel nr 14 i 16, nożyczki, blok techniczny biały, blok techniczny kolorowy, blok rysunkowy klej w sztyfcie Glue stick, papier kolorowy.