Festyn szkolny i Quiz Rodzinny

W trakcie trwania festynu szkolnego nasza świetlica zachęcała do wzięcia udziału w Quizie Rodzinnym, w którym można było wygrać bardzo atrakcyjne nagrody (m.in. bon do sklepu sportowego oraz bilety do parku trampolin). W konkursie brały udział pary, dziecko oraz rodzic/opiekun, które musiały odpowiadać na pytania o sobie nawzajem.

Atrakcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a wyniki testu zgodności niejednego mogły zaskoczyć (,,Kiedy Twoja mama/tata ma urodziny? Gdzie chciałbyś spędzić tegoroczne wakacje?Jaki jest Twój ulubiony przedmiot szkolny? W jakim mieście pracuje Twoja mama/Twój tata?” itp.). Na początku przeprowadziliśmy eliminacje, z których wyłoniliśmy 6 par do finału.

O godzinie 19 zaprosiliśmy finalistów, którzy bardzo poważnie podeszli do swojego zadania. Rywalizacja była zacięta i musieliśmy przeprowadzić dogrywkę. Ostatecznie wyłoniliśmy zwycięską parę, drugie i trzecie miejsce oraz rozdaliśmy nagrody pocieszenia.

1 miejsce – Tomasz Pytlik 2f z mamą

2 miejsce – Anna Kubacz 2a z mamą

3 miejsce ex aequo – Kamil Pilch 3c  z tatą oraz Alicja Damps 3b z mamą

4 miejsce – Antonina Pakuła 2a z mamą

Wszystkim uczestnikom gratulujemy! Zapraszamy za rok!

wychowawcy świetlicy