,,Zbierając nakrętki – pomagam innym”

Właśnie zakończyła się trzecia edycja trwającego dwa miesiące konkursu pt.

„Zbierając nakrętki – pomagam innym”.

Obecnie nakrętki zbieramy dla Antosia Sojki, który walczy z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Edycja ta trwała w miesiącach luty i marzec 2017r., kolejna edycja będzie trwała także dwa miesiące. Czwarta edycja zakończy się do końca maja 2017r.

Brało w niej udział bardzo dużo dzieci i w związku z tym zebrano i przekazano na rehabilitację Antosia aż;

195,75 kg

nakrętek.

Zakończenie całego konkursu przewiduje się na koniec maja, a ogłoszenie wyników i nagrodzenie zwycięzców nastąpi w połowie czerwca 2017r.

O zwycięstwie w kolejnych etapach konkursu decyduje waga nakrętek zgromadzonych przez każdego uczestnika w danym etapie konkursu.

Nakrętki (wyłącznie nakrętki) oddajemy do jadalni w woreczkach z zamieszczoną informacją o nazwisku, imieniu i klasie.

Wyniki trzeciej edycji konkursu;

–  kolejne miejsca zajęli uczniowie:

1. Amelia Janik – klasa 2g – 21,00 kg,
  2. Lena Mastalerz – klasa 3e – 18,47 kg,
  3. Karolina Zajączkowska – klasa 2g – 15,93 kg,
  4. Julia Roguż – klasa 2e – 15,83 kg,
  5. Kinga Lukasczyk – klasa 3a – 12,10 kg,
  6. Paweł Kałka – klasa 4d – 11,10 kg.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Przypominamy, że czwarta (trwająca dwa miesiące, ostatnia) edycja konkursu zakończy się w okresie do końca maja 2017r.

Sponsorem nagród jest; SOMIR-BIKE Sklep Rowerowy Mikołów – dziękujemy!

Organizatorzy konkursu

Nina GRZYMAŁA