,,Zbierając nakrętki – pomagam innym”

Akcja zbieramy nakrętki

Właśnie zakończyła się druga edycja trwającego dwa miesiące konkursu pt.

„Zbierając nakrętki – pomagam innym”.

Obecnie nakrętki zbieramy dla Antosia Sojki, który walczy z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Edycja ta trwała w miesiącach grudzień 2016r. i styczeń 2017r., kolejne edycje także będą trwały po dwa miesiące. Trzecia edycja zakończy się do końca marca 2017r.

Brało w niej udział bardzo dużo dzieci i w związku z tym zebrano i przekazano na rehabilitację Antosia aż:

187,30 kg

nakrętek.

Dzieci przynosiły nakrętki w różnej ilości, niektóre zatrudniły do zbierania całe rodziny a nawet sąsiadów, ponieważ cel jak wiemy jest szczytny.

Najważniejsza jest chęć i możliwość pomagania innym.

Zakończenie całego konkursu przewiduje się na koniec maja, a ogłoszenie wyników i nagrodzenie zwycięzców nastąpi w połowie czerwca 2017r.

O zwycięstwie w kolejnych etapach konkursu decyduje waga nakrętek zgromadzonych przez każdego uczestnika w danym etapie konkursu.

Nakrętki (tylko nakrętki) oddajemy do Jadalni w woreczkach z zamieszczoną informacją o nazwisku, imieniu i klasie.

Wyniki drugiej edycji konkursu:

–  kolejne miejsca zajęli uczniowie:

1. Tomasz Pytlik – klasa 2f – 55,00 kg,
  2. Amelia Janik – klasa 2g – 19,42 kg,
  3. Emilia Swadźba – klasa 3g – 10,90 kg,
  4. Piotr Skiba – klasa 3d – 10,68 kg,
  5. Lena Mastalerz – klasa 3e – 10,19 kg,
  6. Lena Jóźwiak – klasa 2g – 7,66 kg.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Przypominamy, że trzecia (trwająca dwa miesiące kolejna) edycja konkursu zakończy się w okresie do końca marca 2017r.

Sponsorem nagród jest; SOMIR-BIKE Sklep Rowerowy Mikołów – dziękujemy

Organizator konkursu