„Biblioteczne drzewo”

20 marca br. w bibliotece szkolnej rozpoczęła się akcja pt.: „Biblioteczne drzewo”. Każdy, kto wypożyczył i przeczytał książkę z naszej biblioteki mógł przywiesić na pustym drzewie listek lub kwiatek z tytułem książki, nazwiskiem autora i swoim podpisem. Listki i kwiatki można było wieszać do końca kwietnia. Nasze drzewo pięknie się zazieleniło. Wszystkie listki zostały policzone. Uczestnicy akcji otrzymali dyplomy, a ci, którzy przeczytali najwięcej książek w tym czasie otrzymali dyplomy i drobne upominki. Oto nazwiska tych, którzy przywiesili najwięcej listków, czyli przeczytali najwięcej książek:

Kostek Walczak z kl. Ia- 23 listki

Julka Pludra z kl. IIa- 22 listki

Jurek Adamus z kl. IIa- 9 listków

Wiktoria Świerkot z kl. IIa- 6 listków

Ania Demko z kl. IVd- 9 listków

Kacper Baus z kl. 6c- 7 listków

Na wyróżnienie zasługują uczniowie klasy Ia, ponieważ z tej klasy najwięcej osób wzięło udział w akcji. Brawo! Gratuluję i zachęcam do dalszych odwiedzin biblioteki szkolnej w celu poznawania naszych książek.

J. Walczak