Sukces czwartoklasistów w turnieju matematycznym

15 marca 2023 r. odbył się w Szkole Podstawowej w Wyrach I Powiatowy Turniej Matematyczny uczniów klas czwartych pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Wyry. Drużyna naszej szkoły w składzie: Marysia Brzoza – kl. 4c, Antoni Kożuch – kl. 4a oraz Filip Kubok – kl. 4d rywalizowała najpierw indywidualnie z 30 innymi czwartoklasistami,  a następnie drużynowo z reprezentacjami 5 szkół.  „Drużyna na 5”, bo tak nazywała się ekipa naszej szkoły wygrała turniej i zajęła I miejsce.

Bardzo serdecznie gratulujemy naszym uczniom za godne reprezentowanie naszej szkoły  w tym wspaniałym turnieju matematycznym. Życzymy Wam dalszych sukcesów.  Zachęcamy do udziału w turnieju przyszłorocznych czwartoklasistów.

Pani Justynie Kożuch dziękujemy za umożliwienie dojazdu i powrotu,  wspaniałe towarzystwo oraz efektywne kibicowanie naszej drużynie.

Anna Drzas

 

Komentarze są wyłączone.