Kiermasz zdrowej żywności

W piątek 10 czerwca Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało Kiermasz Zdrowej Żywności. Już od samego rana cieszył się on ogromnym zainteresowaniem ze strony uczniów, jak i nauczycieli. Można było na nim nabyć: świeże kanapki, dietetyczne muffinki i ciasta, lemoniadę, świeżo wyciskany sok, owocowe szaszłyki i wiele innych przysmaków przygotowanych przez naszych wolontariuszy. Warto podkreślić, że nic się nie zmarnowało, bo kiermasz został zakończony po godzinie 14, gdyż wyprzedane zostały wszystkie owoce i smakołyki.

Udało się nam zebrać łączną kwotę 924zł, która zostanie przekazana na potrzeby związane z naszą szkołą. Planujemy zakup plansz tematycznych i naklejek ściennych, które będą służyć wszystkim uczniom i ozdabiać wnętrze naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tak aktywnie zaangażowali się w kiermasz: wolontariuszom, rodzicom, nauczycielom. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym również będziemy mogli kontynuować takie akcje!

Joanna Synowiec

Katarzyna Noga

Komentarze są wyłączone.