Życzenia dla Domu Seniora „Herbaciane Popołudnie” oraz Domu Opieki „Maria”

Pod koniec kwietnia uczniowie klasy 7b udali się do Domu Opieki „Maria” w Mikołowie. Przekazali mieszkającym tam seniorom życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Następnie wręczyli świąteczne upominki, które zrobione zostały we współpracy ze świetlicą szkolną. Prezenty zostały wykonane pod kierunkiem pani Justyny Rogalskiej, we współpracy z paniami Oliwią Krupską, Niną Grzymałą i Dorotą Pilewską. Również klasa 6a odwiedziła dom seniora „Herbaciane Popołudnie”. Niestety ze względu na panujące obostrzenia, niemożliwe było bezpośrednie spotkanie ze starszymi osobami. Dzieci złożyły jednak ich opiekunom życzenia oraz przekazały przepiękne wielkanocne pisanki. Wykonane zostały przez panią Justynę Rogalską, której pomogła pani Stefania Hernas. Wszystkie upominki i nasza pamięć w świątecznym czasie, sprawiły starszym osobom wielką radość. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie!

Katarzyna Noga