Zawody sportowe – piłka nożna

W dniach 5 i 6 maja odbyły się zawody miejskie w piłce nożnej. Organizatorem zawodów była nasza szkoła. Turnieje przeszły już do historii:

– w kategorii chłopców wystąpiła rekordowa liczba 7 drużyn;

– chłopcy z klas 8 z naszej szkoły odnieśli pierwsze wygrane w tych rozgrywkach;

-w trakcie dwóch dni rozegrano 32 spotkania.

Chłopcy z rocznika 2007/2008 zajęli czwarte miejsce. Zabrakło niewiele do zdobycia 3 miejsca. W meczu o brąz przegraliśmy w karnych 2:1 z SP 10.

Kadra: Karol Basa, Igor Piecha, Wojtek Jarzombek, Sebastian Duda, Paweł Koj, Paweł Slawik, Karol Przybyła.

Dziewczyny młodsze zajęły wspaniałe II miejsce i awansowały do turnieju powiatowego.

Kadra: Agata Kuś, Julia Bursztynowicz, Nadia Nawrot, Nikola Klyta, Wiktoria Waszak, Laura Pełczyńska, Zuzann Krupa, Wiktoria Targosz.

Chłopcy rocznik 2009. W tej kategorii wiekowej nie mogliśmy wystawić drużyny. Zagrali chłopcy młodsi i dla nich ogromne brawa za dzielną postawę.

Kadra: Adam Dziadek, Antek Kaczmarczyk, Marcin Abramczyk, Maks Przybyła, Oliwier Gruszka, Tadeusz Orliński, Piotr Kopański, Mateusz Koza, Milan Karwat, Antek Wiśniowski.