Z nowym rokiem szkolnym nowi uczniowie!

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego do grona społeczności uczniowskiej naszej „Piątki” zostali przyjęci kolejni uczniowie.

 „Przyrzekam być dobrym uczniem, dbać o dobre imię szkoły, uczyć się pilnie i być dobrym kolegą. Swym zachowaniem i nauką będę sprawiać radość rodzicom i nauczycielom”- ślubowały pierwszaki.

Po przemówieniu Pana Burmistrza, który gościł w murach naszej szkoły oraz po ciepłych słowach Pani Dyrektor kulminacyjnym momentem uroczystości było złożenie przez najmłodszych uczniów naszej szkoły uroczystej przysięgi uczniowskiej i symboliczne pasowanie przez Panią Dyrektor Nie tylko dla pierwszoklasistów i ich rodziców, ale również dla nas nauczycieli była to chwila bardzo wzruszająca, wyjątkowa i ważna. Życzymy naszym milusińskim radosnego wkroczenia w tajemniczy i fascynujący świat nauki!

Komentarze są wyłączone.