Szanowni Państwo !

W związku z wprowadzaniem w roku szklonym 2016/2017 reformy oświaty  i zgodnie z przepisami prawa oświatowego oraz Zarządzeniem Burmistrza Miasta Mikołowa część oddziałów obecnych klas III i VI od 1 września 2019 r. decyzją administracyjną zostanie przeniesiona do SP-10. Do pozostania w naszej szkole zostały wytypowane oddziały III a, VI a i VI d, zaś do przejścia  do SP-10 zostały wytypowane oddziały III b, VI b, i VI c (kryterium stanowiła liczba uczniów  z danego oddziału  zamieszkałych zgodnie z nowymi obwodami SP-5 i SP-10). Jednocześnie  informuję, że istnieje możliwość złożenia indywidualnego wniosku o pozostawienie dziecka w naszej szkole (z oddziałów wytypowanych do przejścia do SP-10) lub przeniesienia dziecka do SP-10 (z oddziałów wytypowanych do pozostawienia w naszej szkole).

Wszystkie wnioski należy składać w sekretariacie naszej szkoły do dnia 15 marca 2019r. (po tym terminie nie będą przyjmowane i rozpatrywane). Druki wniosków dostępne są na stronie internetowej szkoły lub w sekretariacie.

Wnioski:

Do SP10 (doc.)