Jasełka

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole wystawione zostało przedstawienie jasełkowe. Tegoroczna tematyka związana była z postacią Małego Księcia, który zwiedzając różne planety, postanowił zajrzeć również na Ziemię. Ku jego wielkiemu zdziwieniu, dzieci, młodzież i dorośli przygotowujący się do Wigilii, nie zwracali jednak uwagi na to – co w świętach najważniejsze.Przedstawienie dawało nam samym możliwość do refleksji nad tym, co dla nas samych w Świętach jest najważniejsze. Jasełka przeplatane były przepięknym śpiewem naszego szkolnego chóru i dawały możliwość wspólnego kolędowania. Dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom, którzy zaangażowali się i pomogli zorganizować jasełka.

Katecheci