Festyn rodzinny w „Piątce”

W piątek 25 maja w naszej szkole wiele się działo! Odbył się wspaniały festyn rodzinny. Przybyło mnóstwo gości, na których czekało wiele atrakcji.

Wszyscy lubiący aktywne spędzanie czasu mogli bawić się w różne gry i zabawy – piłkę nożną, siatkówkę, ale i rodzinny tor przeszkód. Prawdziwe oblężenie przez cały czas trwania festynu przeżywało stanowisko malowania twarzy, tatuaży i fantazyjnych fryzur, jak i dmuchańce. Mona było również zwiedzić izbę regionalną i podszlifować naszą gwarę. Wielkie poruszenie spowodował przyjazd strażaków i policjantów, którzy nam się pięknie zaprezentowali i wciągnęli do zabawy. Strażacy przy okazji przeprowadzili ekspresowy kurs pierwszej pomocy dla chętnych.

Korzystając z wielu atrakcji należało znaleźć i chwilkę na filiżankę kawy czy herbaty, pyszności z grilla, hot dogi, popcorn, lody i wspaniałe przekąski przygotowane przez naszych niezawodnych rodziców.

Pod koniec festynu był czas na przedstawienie niespodziankę. Była to bajka pt. ”Bajkowy galimatias” przygotowany przez samych nauczycieli. Okazało się, że mamy ukryte talenty aktorskie wśród grona pedagogicznego!

Zabawa była znakomita, humory i  pogoda dopisała. Należy podkreślić, że ten wspaniały festyn odbył się dzięki ogromnemu wsparciu rodziców oraz naszych sponsorów i za to im dziękujemy. Serdecznie dziękujemy!

 

Komentarze są wyłączone.