Konkursy

W naszej szkole odbył się konkurs plastyczny na wybraną flagę kraju Unii Europejskiej. Organizatorem konkursu był Klub Europejski dla klas I – III,  a jego celem było rozwijanie zainteresowań krajami UE. I tak laureatem konkursu została Ania Jachta z klasy 3 a ze swoją misternie wykonaną flagą Francji. Drugie miejsce zajęła Weronika Guz z klasy 3 c z makaronową flagą Włoch. Natomiast trzecie miejsce zajęła Kamila Sikora z klasy 1 a z brokatową flagą Grecji. Autorzy prac zostali nagrodzeni, a ich prace można podziwić na gazetce szkolnej przy sali nr 30. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Natomiast laureatem szkolnego konkursu z języka angielskiego dla klas III został Kuba Komorowski z klasy 3 d. Kuba zdobył maksymalną liczbę punktów i będzie reprezentował naszą szkołę w powiatowym konkursie z języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych, który odbędzie się w naszej szkole już 20 kwietnia. Kubie jeszcze raz serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnym konkursie. Good Luck Kuba!

M.Karkus

Komentarze są wyłączone.