Szkoło Pomóż i Ty

logo3-110x102Co roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w akcji charytatywnej Szkoło Pomóż i Ty pomagając podopiecznym Fundacji „Pomóż i Ty”.

W tym roku szkolnym 2014/2015 akcja ta stawia za cel pomoc  17 – letniemu Kamilowi Dominiakowi, który od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Kamil jest bardzo pogodny i otwarty pomimo własnych ograniczeń. Każdego dnia stawia czoło nowym wyzwaniom, dlatego oprócz systematycznej rehabilitacji potrzebuje zakupu sprzętu do edukacji i obsługi komputera za pomocą ruchu gałek ocznych, co przekracza możliwości finansowe rodziny Kamila.

Samorząd Uczniowski prowadzi sprzedaż cegiełek. Akcja rozpoczyna się z dniem 1.09.2013 r. i trwa do 15.06.2014 r.

Strona fundacji: www.pomozity.org