Zakończenie roku szkolnego

Tak niedawno świętowaliśmy rozpoczęcie roku szkolnego, a tu już nadszedł jego koniec. To był rok pełen zmian i wyjątkowych dni. To był rok nowych wyzwań. To był rok radości i celebrowania życia szkolnego.

Akademia dla uczniów klas IV-VII rozpoczęła się o godzinie 9.00. Podczas niej zostały wręczone dyplomy, nagrody oraz świadectwa z wyróżnieniem. O godzinie 11:00 na sali gimnastycznej zgromadzili się młodsi uczniowie, natomiast pożegnanie klas VIII nastąpiło dzień wcześniej – w czwartek o godzinie 17. Było to dla nich ostanie zakończenie roku szkolnego, które przeżywali w murach mikołowskiej piątki.

Dziękujemy za wielki wysiłek i zaangażowanie w zgłębianie tajników wiedzy oraz w zdobywanie nowych umiejętności. Gratulujemy wyników w nauce oraz sukcesów wielkich i małych. Wiemy, że pracowaliście z całych sił, by rozwijać się jak najlepiej. Odnosiliście sukcesy w wielu dziedzinach, co oznacza, że wasz potencjał i możliwości są nieocenione.

Kochani Uczniowie! Każdy z was jest wyjątkowym i wartościowym młodym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach! Niech to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia, daje siłę i pozwala uwierzyć w siebie! Życzymy cudownych wakacji! Rozwijajcie skrzydła i cieszcie się wolnym czasem.

Komentarze są wyłączone.