Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego

Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego.”

W czwartkowe popołudnie 20 czerwca pożegnaliśmy uroczyście uczniów klas ósmych.

Pani Dyrektor podczas swojego wystąpienia podziękowała młodzieży za trud włożony w naukę, gratulowała sukcesów i życzyła powodzenia w nowych szkołach.

Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców wręczyli wyróżnionym uczniom jej przedstawiciele: pani Aleksandra Kocełak, pani Dorota Taranczewska oraz pan Andrzej Rybak. Pani Dyrektor skierowała listy gratulacyjne do rodziców wyróżnionych uczniów oraz podziękowania dla rodziców, którzy ofiarnie pracowali na rzecz szkoły i wspierali młodzież.

Uroczystość uświetniły występy ósmoklasistów oraz ich młodszych kolegów z klasy 5a, przygotowanych przez siostrę Karolinę, panią Aleksandrę Garbulę oraz pana Tomasza Brysza i Krzysztofa Szczepaniaka.

Na koniec uczniowie klas ósmych podziękowali dyrekcji, nauczycielom oraz pozostałym pracownikom „piątki” za czas spędzony w murach szkoły.

Dziękujemy za chwile wzruszeń wszystkim, którzy zaangażowani byli w przygotowanie uroczystości: uczniom, rodzicom i nauczycielom.

Wszystkim absolwentom składamy gratulacje z okazji ukończenia szkoły oraz życzymy samych sukcesów na dalszych etapach edukacji.

Rozwijajcie skrzydła, szukajcie swoich dróg życiowych.”

Powodzenia!