Dzień Dziecka – Festyn sportowo – słodki w świetlicy szkolnej

W dniu 29 maja z okazji Dnia Dziecka w świetlicy szkolnej odbył się festyn. Zabawę rozpoczęliśmy zajęciami kulinarnymi w postaci wspólnego przygotowania masy na gofry, a następnie pod nadzorem wychowawców upiekliśmy nasze gofry. Uczniowie indywidualnie dekorowali swojego gofra dodatkami z cukru pudru, marmolady. Każdy z uczniów miał ogromny apetyt na własnoręcznie przygotowanego gofra. Druga część festynu upłynęła pod znakiem gier i zabaw sportowych, w których uczniowie wykazali się swoją sprawnością fizyczną. Każda z konkurencji sportowych zakończona była wręczeniem atrakcyjnych nagród. Pozostali uczestnicy festynu otrzymali nagrody pocieszenia. Uczniowie bardzo chętnie biorą udział w tego rodzaju imprezach.