Uczniowie odwiedzają seniorów

Czas Świąt Wielkanocnych to okazja do obdarowana dobrem, radością, miłością i okazaniem szacunku wszystkim, z którymi żyjemy. Uczniowie naszej szkoły wykorzystując ten czas, pragnęli podzielić się dobrem i złożyć wyrazy szacunku wszystkim osobom przebywającym w domach Seniora w Mikołowie.

W poniedziałek 25 marca grupa uczniów pod opieką p. Krzysztofa Szczepaniaka i s. Karoliny udała się do Zakładu Opiekuńczo Leczniczego św. Józefa, gdzie przedstawiła program artystyczny, złożyła życzenia i przekazała zebrane wcześniej dary.

Pensjonariusze byli zadowoleni, szczęśliwi i przekazali podziękowania dla wszystkich pracowników i uczniów naszej szkoły.

Dnia 26 marca ta sama grupa tym razem pod opieką pana Krzysztofa Szczepaniaka i pani Katarzyny Noga, odwiedziła seniorów w Domu Opieki „Maria” i Domu Spokojnego Seniora „Herbaciane Popołudnie”. Przekazując życzenia wielkanocne, przedstawiając program artystyczny i obdarowując każdego Seniora stroikami wielkanocnymi. Radości było co niemiara.

Dziękujemy Pani Monice Herzog i grupie uczniów klasy 7a, za przygotowanie recytacji tekstów wielkanocnych, a panu Krzysztofowi wraz z uczniami klas 4a, 5a i 5c za przygotowanie oprawy muzycznej. Poczuliśmy wszyscy ducha Świąt Wielkanocnych.

   

Komentarze są wyłączone.