JESIENNE SPA W ŚWIETLICY

Wychowawcy świetlicy postanowili uatrakcyjnić dzieciom pobyt w świetlicy. Ich głowy są pełne pomysłów a dzieci chętne do wykonywania różnych prac plastycznych i nie tylko. W tym tygodniu rozpoczęliśmy ŚWIETLICOWE SPA.

Jako pierwsze wykonaliśmy pachnące świętami mydełka. Są niesamowite! Dzieci same dobierały dodatki do mydełek (skórka z pomarańczy i cytryny, lawenda, cynamon, kawa, olejki zapachowe i barwniki). Było przy tym mnóstwo zabawy a dzieci cierpliwie czekały na swoje efekty po ostygnięciu mydełek.

Wszystkie wykonane przez dzieci prace będzie można zakupić na kiermaszu świątecznym 14.12.2023 r. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na potrzeby świetlicy, abyśmy mogli jeszcze bardziej urozmaicić dzieciom czas w niej spędzony.