Otwarcie Strefy Ciszy i Relaksu

Wakacje to czas na odpoczynek, ale i szkolne inwestycje. Pod nieobecność naszych uczniów, na ostatnim piętrze naszej szkoły stworzono Strefę Ciszy i Relaksu. Jest to przestrzeń wolna od ławek i tablic, która powstała, aby umożliwić uczniom odpoczynek i swobodne nawiązywanie relacji. To miejsce dla osób szukających odprężenia i ciszy, które pragną wypocząć od korytarzowego zgiełku. Jej charakter jest nieco mniej formalny. Znajdziemy tam sofy, pufy, worki sako, plansze do gier i komiksy. Strefa idealnie nadaje się również do zatopienia się w lekturze dopiero co wypożyczonej książki. Znajduje się ona bowiem obok biblioteki. Zieleń obecnych tam roślin niechaj ukoi nerwy uczniów przed trudnym sprawdzianem czy kartkówką, a miękkie siedziska pozwolą rozprostować kości po skomplikowanych ćwiczeniach na wfie. Miejmy nadzieję, że nowo otwarta Strefa Ciszy i Relaksu posłuży nam bardzo długo i będzie wytchnieniem od szkolnych obowiązków.

Komentarze są wyłączone.