Wizyta w bibliotece miejskiej

Klasa 4 b gościła w maju w Bibliotece Miejskiej. Pani przypomniała wszystkim regulamin biblioteki oraz wypożyczania książek. Pokazała i krótko omówiła kilka ciekawych tytułów, zachęcając dzieci do lektury. Wskazała półki, na których uczniowie  mogą szukać książek dla siebie, bo to już – jakby nie było – 4 klasa! Nie maluchy. Podczas rozmowy spontanicznie wypłynął temat bezpieczeństwa w sieci. Dzieci dyskutowały na temat możliwości związanych dostępem do Internetu, a także zagrożeniem, jakie ze sobą niesie. Na koniec  Pani Agnieszka przekazała każdemu dziecku karty pracy: piękne mandale oraz kartę pracy „ Moja ulubiona książka”. Ciąg dalszy, czyli praca dzieci z kartami, miała miejsce już w szkole na godzinie z wychowawcą.

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce za ciekawą lekcję i miłą atmosferę.

wychowawca oraz uczniowie klasy 4b