„Mały gest, wielki cel”

Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej: „Mały gest, wielki cel”. Akcja ma na celu wysyłanie własnoręcznie przygotowanych kartek urodzinowych, listów lub rysunków dla dzieci ciężko lub przewlekle chorych. Zapraszamy do udziału w akcji dla wybranych dzieci:

Marcela Roboty, który 11-te urodziny będzie obchodził 24 maja 2021 r. Chłopiec urodził się z zespołem wad wrodzonych – rozszczep kręgosłupa, wodogłowie, porażenie kończyn dolnych. Przeszedł dużo operacji, obecnie jest rehabilitowany i pod opieką wielu poradni specjalistycznych.

Zainteresowania chłopca:  podróże (morze, góry, wycieczki rowerowe), bajka Myszka Miki i SpongeBob, uwielbia czytać i lubi kolor niebieski.

Kai Cieślak, która 6-te urodziny będzie obchodzić 3 czerwca 2021 r. Dziewczynka urodziła się jako wcześniak. Po urodzeniu przeszła sepsę. Ma wadę mózgu, padaczkę, obciążenia w układzie nerwowym. Jest bardzo opóźniona psychoruchowo, poddawana rehabilitacji, pod opieką wielu specjalistów.

Zainteresowania dziewczynki: lubi kotki, wodę i kąpiele, kolorowe światełka i kołysanki.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!

Dzięki swojemu zaangażowaniu możesz sprawić, że dzieci miło spędzą swoje urodzinki.

Kartki urodzinowe, listy lub rysunki prosimy przynosić do szkoły i wrzucać do skrzynki, która znajduje się u pani woźnej (dla Marcela Robota do dnia 20 maja 2021 r., dla Kai Cieślak do dnia 28 maja 2021r.).

Organizatorzy: I. Wiśniewska, W. Wowra.