Zbierając nakrętki – pomagam innym

Właśnie zakończyła się druga edycja trwającego dwa miesiące konkursu pt.

„Zbierając nakrętki – pomagam innym”.

Ponownie nakrętki zbieramy dla Antosia Sojki, który walczy z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Edycja ta trwała w miesiącach grudzień 2017 i styczeń 2018r., kolejna edycja będzie trwała także dwa miesiące. Trzecia edycja zakończy się do końca marca 2018r.

Brało w niej udział bardzo dużo dzieci i w związku z tym zebrano i przekazano na rehabilitację Antosia aż;

175,06 kg

nakrętek.

Zakończenie całego konkursu przewiduje się na koniec maja, a ogłoszenie wyników i nagrodzenie zwycięzców nastąpi w połowie czerwca 2018r.

O zwycięstwie w kolejnych etapach konkursu decyduje waga nakrętek zgromadzonych przez każdego uczestnika w danym etapie konkursu.

Nakrętki (wyłącznie nakrętki) oddajemy do Jadalni w woreczkach z zamieszczoną informacją o nazwisku, imieniu i klasie.

Wyniki trzeciej edycji konkursu;

–  kolejne miejsca zajęli uczniowie;

1. Tomasz Pytlik – klasa 3f – 42,00 kg,
  2. Amelia Janik – klasa 3g – 17,61 kg,
  3. Adam Dziadek – klasa 2a – 13,72 kg,
  4. Lena Mastalerz – klasa 4a – 13,42 kg,
  5. Oliwia Dyduch – klasa 6a – 8,42 kg,
  6. Emilia Swadźba – klasa 4c – 7,73 kg.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Przypominamy, że trzecia (trwająca dwa miesiące) edycja konkursu zakończy się w okresie do końca marca 2018r.

Sponsorem nagród jest; SOMIR-BIKE Sklep Rowerowy Mikołów i Miejski Dom Kultury w Mikołowie – dziękujemy

Organizator konkursu

Nina GRZYMAŁA