Spływ kajakowy klasy 7d

8 czerwca uczniowie klasy 7d wzięli udział w spływie kajakowym rzeką Liswartą w okolicach Częstochowy, w miejscowości Danków. Pogoda dopisała, a uczestnikom przez cały dzień towarzyszyły świetne humory.

Dla większości uczniów był to pierwszy kontakt z kajakami, jednak wszyscy doskonale poradzili sobie na trasie spływu. Była to nie tylko okazja do aktywnego wypoczynku, ale również do integracji i podziwiania piękna okolicznej przyrody.

Po zakończeniu spływu na uczestników czekało ognisko z pieczeniem kiełbasek, chwila relaksu oraz możliwość wspólnej gry w piłkę.

Serdecznie dziękujemy organizatorom spływu – firmie Rivigo – oraz wspaniałym instruktorom za profesjonalną opiekę, życzliwość i stworzenie niezapomnianej atmosfery podczas całej wycieczki.

Możliwość komentowania została wyłączona.