Szkoły Pełne Talentów

Już po raz trzeci Nasza szkoła bierze udział w akcji Szkoły Pełne Talentów. Po pierwszej oraz drugiej edycji szkoła dzięki Państwu uzyzbierała dużą ilość talenciaków, które wymieniliśmy na różnego rodzaju nagrody. Tym razem możemy pozyskać inne super przedmioty dla naszych uczniów a Państwa dzieci.

Akcja rozpoczyna się 2 września i zachęcamy już od pierwszego dnia do pełnej mobilizacji. Tym razem Lidl oferuje dodatkowe nagrody bez utraty uzbieranych talenciaków. A mianowicie:
-dla pierwszych 10 szkół, które uzbierają 1000 talenciaków szkoła otrzyma monitor interaktywny
-dla pierwszych 3 szkół, które zdobędą 3000 talenciaków szkoła otrzyma plac zabaw MIDI
-dla pierwszej szko,ły, która zdobędzie 5000 talenciaków szkoła otrzyma plac zabaw MAXI.

Myślę, że i tym razem jest o co walczyć. :)

Pudełka na talenciaki będą obok pani woźnej i na świetlicy. Dodatkowo można samemu skanować talenciaki wchodząc na stronę zapisaną na kuponie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do akcji. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!